Bose

Rodymas: Sąrašas / Tinklelis
Rikiuotė:
Rodyti:
 • Bose Bass Module 500 bosinė kolonėlė
  Garsas kurį galite jausti  Bose Module 500 yra puikus pirkinys, jei norite pagerint garso našumą. Ši žemų dažnių kolonėlė perkels Jūsų muziką, filmus į aukštesnį lygį. Kompaktiškas 25 cm žemų dažnių modulis su beviele sujungimo sistema leidžia lengviau jį pritaikyti Jūsų aplinkai ir pas..
  Garsas kurį galite jausti  Bose Module 500 yra puikus ...
  Mokesčiai: 371,86 € 449,95 €
 • BOSE Bass Module 700 bosinė kolonėlė
  Garsas kurį galite jausti  Mėgstate savo naująjį BOSE Soundbar 700 bet norite, jog garso našumas išaugtų virš visko? Pridėkite Bose Bass Module 700 - tai skirtumas tarp boso girdėjimo ir griaustinio pojūčio. Sukurtas išimtinai Bose Soundbar'ui 700, tai geriausias belaidžio boso modulis, kurį..
  Garsas kurį galite jausti  Mėgstate savo naująjį BOSE ...
  Mokesčiai: 661,12 € 799,95 €
 • BOSE QuietComfort® 25 triukšmą slopinančios ausinės
  Užsidėjus ausines pradingsta pasaulis BOSE® QuietComfort®25 ausinės sukurtos geresniam garsui, kad būtų patogesnės naudoti ir pasiimti jas kartu su savimi. Užsidėjus ausines, viskas pasikeičia. Muzika tampa gili, stipri ir subalansuota taip, kad kiekvienas menkiausias garsas kuo puikiausiai girdė..
  Užsidėjus ausines pradingsta pasaulis BOSE® QuietComfort®25...
  Mokesčiai: 189,26 € 229,00 €
  329,95 €
 • Bose Sleepbuds triukšmą maskuojančios ausinės miegui
  Ramus miegas. Pagaliau!  Mes visi esame tai patyrę. Tos naktys, kai tiesiog negalime užmigti, nes erzina pašaliniai garsai, tokie kaip knarkimas, eismas ar triukšmaujantys kaimynai. Šioms problemoms spręsti mes nusprendėme sukurti BOSE Sleepbuds. Šios mažos, belaidės ausinės su speci..
  Ramus miegas. Pagaliau!  Mes visi esame tai patyrę. Tos ...
  Mokesčiai: 222,31 € 269,00 €
 • Bose Soundbar 500 garso projektorius
  Bose® Soundbar 500 YPATINGAI AUKŠTA KOKYBĖ IR ITIN ELEGANTIŠKAS DIZAINAS   Šis stilingas soundbar'as sukurtas būti išgirstam, o ne pamatytam. Todėl, mūsų inžinieriai sukūrė itin mažus garsiakalbius, kurie leistų Bose Soundbar 500 būti neįtikėtinai plonam, tuo pač..
  Bose® Soundbar 500 YPATINGAI AUKŠTA KOKY...
  Mokesčiai: 454,50 € 549,95 €
 • Bose Soundbar 700 garso projektorius
  Bose® Soundbar 700 NE TIK KLAUSYKITE, BET IR JAUSKITE KIEKVIENĄ MOMENTĄ.   Jūs nenorite tik klausyti muzikos, žiūrėti televizorių ar filmus. Jūs norite pajausti traiškančius dinozauro žingsnius, minios ošimą vykstant svarbio sporto varžybom, ar kvapą užgniaužiant..
  Bose® Soundbar 700 NE TIK KLAUSYKITE, BE...
  Mokesčiai: 743,76 € 899,95 €
 • BOSE SoundLink® Color II Bluetooth® belaidė kolonėlė
  Bose® SoundLink Color Bluetooth® II belaidė kolonėlė Galingas Jūsų muzikos garsas visur! Prie baseino, parke, iškylose gamtoje. Tvirta ir vandeniui atspari SoundLink Color Bluetooth II kolonėlė, tai idealus Jūsų nuotykių palydovas. Paviršius pagamintas iš rankai malonaus ir neslidaus silikono, int..
  Bose® SoundLink Color Bluetooth® II belaidė kolonėlė Galingas...
  Mokesčiai: 104,09 € 125,95 €
  139,95 €
 • BOSE SoundLink® On-Ear Bluetooth® ausinės
  Belaidis muzikos klausymas. Pirmosios „On-Ear“ belaidės ausinės iš BOSE. Šios ausinės atkuria aiškų ir stiprų garsą. Naudojantis jomis, Jūs galite lengvai valdyti skambučius bei muziką. BOSE® SoundLink® On-Ear Bluetooth® ausinės turi ilgai neišsikraunančius ir pakraunamus elementus.Taip pat jos y..
  Belaidis muzikos klausymas. Pirmosios „On-Ear“ belaidės aus...
  Mokesčiai: 165,25 € 199,95 €
 • BOSE SoundTouch® SA-5 stiprintuvas
  Belaidės muzikos klausymosi malonumas. Tiesiog pasirinkite Jums patinkančias kolonėles. Su SoundTouch® SA-5 stiprintuvu galite lengvai ir su malonumu pasinerti į bevielį muzikos perdavimo pasaulį. Reikia tik išsirinkti garsiakalbius pagal poreikį, dizainą, galingumą. Stiprintuvas lengvai prisijun..
  Belaidės muzikos klausymosi malonumas. Tiesiog pasirinkite Jum...
  Mokesčiai: 413,18 € 499,95 €
 • BOSE SoundTouch™ 10 Wi-Fi® belaidė kolonėlė
  SoundTouch ™  – tai visiškai nauja sistema, skirta transliuoti muziką belaidžiu būdu Jūsų namuose, lengviau nei bet kada anksčiau. Remdamiesi mūsų patirtimi mes džiaugiamės, galėdami pristatyti šioje srityje naujausius sprendimus. Sukūrėme sistemą, kuri paprastai valdoma iš Jūsų išmaniojo tel..
  SoundTouch ™  – tai visiškai nauja sistema, skirta tran...
  Mokesčiai: 165,25 € 199,95 €
  229,95 €
 • BOSE SoundTouch™ 20 III Wi-Fi® belaidė kolonėlė
  Tai ne tik dar viena garso kolonėlė SoundTouch ™  – tai visiškai nauja sistema, skirta transliuoti muziką belaidžiu būdu Jūsų namuose, lengviau nei bet kada anksčiau. Remdamiesi mūsų patirtimi mes džiaugiamės, galėdami pristatyti šioje srityje naujausius sprendimus. Sukūrėme sistemą, kuri papr..
  Tai ne tik dar viena garso kolonėlė SoundTouch ™  – tai ...
  Mokesčiai: 330,54 € 399,95 €
 • BOSE SoundTouch™ 30 III Wi-Fi® belaidė kolonėlė
  Tai ne tik dar viena garso kolonėlė SoundTouch ™  – tai visiškai nauja sistema, skirta transliuoti muziką belaidžiu būdu Jūsų namuose, lengviau nei bet kada anksčiau. Remdamiesi mūsų patirtimi mes džiaugiamės, galėdami pristatyti šioje srityje naujausius sprendimus. Sukūrėme sistemą, kuri papr..
  Tai ne tik dar viena garso kolonėlė SoundTouch ™  – tai ...
  Mokesčiai: 495,83 € 599,95 €
 • Bose SoundTouch™ belaidžio ryšio adapteris
  Transform your speakers. Stream the music you want. Wirelessly. You love your current speakers. But there’s a world of wireless music they just can’t access. Until now. Transform your stereo or home theater system by adding the SoundTouch Wireless Link adapter and stream music from your home Wi-Fi®..
  Transform your speakers. Stream the music you want. Wirelessly...
  Mokesčiai: 140,45 € 169,95 €
 • Bose SoundTouch™ belaidžio ryšio adapteris CineMate® ir Lifestyle® sistemoms
  Atraskite srautinio muzikos siuntimo (streaming) pasaulį Dažniausiai klausotės muzikos iš interneto radijo, muzikos kaupyklų ar nuosavos muzikos bibliotekos? Nuo šiol galite mėgautis aukšto lygio garsu be jokių pastangų. Tai visai lengva: sujunkite SoundTouch™ belaidžio ryšio adapterį su Jūsų tur..
  Atraskite srautinio muzikos siuntimo (streaming) pasaulį Da...
  Mokesčiai: 82,60 € 99,95 €
 • BOSE Virtually Invisible 300 bevielės erdvinio garso kolonėlės
  Bose® Virtually Invisible® 300 bevielės erdvinio garso kolonėlės      Erdvinis garsas. Elegantiškas ir bevielis Kai kalbame apie galinius erdvinio garso garsiakalbius, norime kad jos puikiai skambėtų ir būtų nepastebimos. Kadangi naujieji Virtually Invisible 300 bevieliai garsiakal..
  Bose® Virtually Invisible® 300 bevielės erdvinio garso kolonėl...
  Mokesčiai: 288,43 € 349,00 €
 • BOSE Virtually Invisible® 791 įmontuojamos kolonėlės
  Įmontuojamos lubinės garso kolonėlės. Specifikacijos: • Garsiakalbių skaičius:  1x 17,8 cm Vidutinių-žemų dažnių garsiakalbis  2x 2,5 cm Aukštų dažnių garsiakalbiai • Matmenys:  Aukštis: 25,40 cm  Gylis: 11,20 cm  Svoris: 2,10 kg ..
  Įmontuojamos lubinės garso kolonėlės. Specifikacijos: • Ga...
  Mokesčiai: 537,15 € 649,95 €
 • Bose ® Home Speaker 500 belaidė garso kolonėlė
  Bose® Home Speaker 500  WALL-TO-WALL Stereo garsas is vienos kolonėlės                                             Ypatingas balso atpažinimas   ..
  Bose® Home Speaker 500  WALL-TO-WALL Stereo ga...
  Mokesčiai: 371,86 € 449,95 €
 • Bose® QuietComfort® 35 II belaidės ausinės
  Bose® QuietComfort® 35 II belaidės ausinės Geriausios  Bose ausinės dabar dar geresnės! Visiškai nepakartojama Noise Cancelling (triukšmą slopinanti) ausinių technologija, į kurią Bose investavo daugiau nei 40 tyrimų metų, leis jums muzikos klausytis be jokių trukdžių. Dabar ausinės yra dar ..
  Bose® QuietComfort® 35 II belaidės ausinės Geriausios ...
  Mokesčiai: 272,69 € 329,95 €
  379,95 €