Bose

Rodymas: Sąrašas / Tinklelis
Rikiuotė:
Rodyti:
 • BOSE 151 lauko kolonėlės
  Šios kolonėlės sukurtos naudojimui ir viduje, ir išorėje. Kompaktiškas dizainas ir puikus garsas puikiai dera tarpusavyje. Kolonėlės buvo išbandytos ekstremaliausiomis sąlygomis, kurias net sunku įsivaizduoti, todėl jas drąsiai galima naudoti drėgnose patalpose, pirtyse, baseinuose. • Galima balta ..
  Šios kolonėlės sukurtos naudojimui ir viduje, ir išorėje. Komp...
  Mokesčiai: 247,11 € 299,00 €
 • BOSE 161 kolonėlės
  Garsas, kokio norite. Daugiapusiškumas, kurio Jums reikia. 161™ kolonėlės gali būti naudojamos stereo ir erdvinio garso atkūrimui. • Varža: 4-8 omų • Galia: 10-100 W kanalui. • Išmatavimai: 28,0 x 10,6 x 12,7 cm • Spalvos: juodos arba baltos • Komplekte esantys laikikliai leidžia kabinti kolon..
  Garsas, kokio norite. Daugiapusiškumas, kurio Jums reikia. 16...
  Mokesčiai: 189,26 € 229,00 €
 • BOSE 251 lauko kolonėlės
  Šios kolonėlės skirtos montavimui lauke, arba naudojamos patalpose, kuriose vyrauja nepastovios temperatūrinės sąlygos – priešpirčiuose, baseinuose. Specialaus išdėstymo Articulated Array® garsiakalbiai atkuria garsą didelėje teritorijoje.  • Kolonėlės atsparios įvairiems temperatūros svyravim..
  Šios kolonėlės skirtos montavimui lauke, arba naudojamos patal...
  Mokesčiai: 495,04 € 599,00 €
 • Bose 301 Series V Direct Reflecting garso kolonėlės
  Direct/Reflecting Speaker Technology Delivers a blend of reflected and direct sound similar to a live concert. You experience the power, impact and emotion of a concert hall performance in your own home. Stereo Everywhere Speaker Performance Delivers balanced stereo sound almost anywhere in your ..
  Direct/Reflecting Speaker Technology Delivers a blend of refl...
  Mokesčiai: 330,54 € 399,95 €
 • Bose Acoustimass® 10 Series V namų kino sistema
  Tai mūsų populiariausia Virtually Invisible (optiškai nepastebimų) namų kino kolonėlių sistema, sukurianti tikrovišką erdvinį ir HiFi stereo garsą, kuris girdimas visoje patalpoje vienodai. Žemi dažniai yra gilūs ir galingi. Sistemos privalumai: Nepaprastai gilus, galingas ir neiškraipytas bosas..
  Tai mūsų populiariausia Virtually Invisible (optiškai nepasteb...
  Mokesčiai: 1.057,81 € 1.279,95 €
 • Bose Acoustimass® 5 Series audio sistema
  Tai mūsų pigiausia Virtually Invisible (optiškai nepastebima) namų kino kolonėlių sistema, sukurianti tikrovišką erdvinį ir Hi-Fi stereo garsą, kuris girdimas visoje patalpoje vienodai. Žemi dažniai yra gilūs ir galingi. Sistemos privalumai: Nepaprastai gilus, galingas ir neiškraipytas bosas per..
  Tai mūsų pigiausia Virtually Invisible (optiškai nepastebima) ...
  Mokesčiai: 495,83 € 599,95 €
 • Bose Acoustimass® 6 Series V namų kino sistema
  Tai mūsų pigiausia Virtually Invisible (optiškai nepastebima) namų kino kolonėlių sistema, sukurianti tikrovišką erdvinį ir Hi-Fi stereo garsą, kuris girdimas visoje patalpoje vienodai. Žemi dažniai yra gilūs ir galingi. Sistemos privalumai: Nepaprastai gilus, galingas ir neiškraipytas bosas per..
  Tai mūsų pigiausia Virtually Invisible (optiškai nepastebima) ...
  Mokesčiai: 727,23 € 879,95 €
 • Bose Bass Module 500 bosinė kolonėlė
  Garsas kurį galite jausti  Bose Module 500 yra puikus pirkinys, jei norite pagerint garso našumą. Ši žemų dažnių kolonėlė perkels Jūsų muziką, filmus į aukštesnį lygį. Kompaktiškas 25 cm žemų dažnių modulis su beviele sujungimo sistema leidžia lengviau jį pritaikyti Jūsų aplinkai ir pas..
  Garsas kurį galite jausti  Bose Module 500 yra puikus ...
  Mokesčiai: 371,86 € 449,95 €
 • BOSE Bass Module 700 bosinė kolonėlė
  Garsas kurį galite jausti  Mėgstate savo naująjį BOSE Soundbar 700 bet norite, jog garso našumas išaugtų virš visko? Pridėkite Bose Bass Module 700 - tai skirtumas tarp boso girdėjimo ir griaustinio pojūčio. Sukurtas išimtinai Bose Soundbar'ui 700, tai geriausias belaidžio boso modulis, kurį..
  Garsas kurį galite jausti  Mėgstate savo naująjį BOSE ...
  Mokesčiai: 661,12 € 799,95 €
 • BOSE Companion® 20 kompiuterinės kolonėlės
  Jūs nustebsite kaip lengvai Companion® 20 kolonėlių sistema susidoros su Jūsų mėgstamais audio įrašais beveik bet kokiame garso lygyje. Musų geriausia dviejų dalių kolonėlių sistema atkuria natūralų, pilną garsą ar būsite priešais savo kompiuterį ar bet kur visoje patalpoje. Mėgaukitės natūraliu ..
  Jūs nustebsite kaip lengvai Companion® 20 kolonėlių sistema su...
  Mokesčiai: 231,36 € 279,95 €
 • BOSE Companion® 50 kompiuterinės kolonėlės
  Companion® 50 kompiuterinės kolonėlės sukurtos taip kad jums nebereiktų apsikrauti penkiomis kolonėlėmis.Dabar su  Companion® 50 kolonėlėmis pilnavertį namų kino ir žaidimų erdvinį garsą jūs pajusite tik su dviem mažomis  stilingomis kolonėlėmis ir ACOUSTIMASS® žemų dažnių moduliu. Nuo šio..
  Companion® 50 kompiuterinės kolonėlės sukurtos taip kad jums n...
  Mokesčiai: 355,33 € 429,95 €
 • BOSE QuietComfort® 25 triukšmą slopinančios ausinės
  Užsidėjus ausines pradingsta pasaulis BOSE® QuietComfort®25 ausinės sukurtos geresniam garsui, kad būtų patogesnės naudoti ir pasiimti jas kartu su savimi. Užsidėjus ausines, viskas pasikeičia. Muzika tampa gili, stipri ir subalansuota taip, kad kiekvienas menkiausias garsas kuo puikiausiai girdė..
  Užsidėjus ausines pradingsta pasaulis BOSE® QuietComfort®25...
  Mokesčiai: 189,26 € 229,00 €
  329,95 €
 • Bose Sleepbuds triukšmą maskuojančios ausinės miegui
  Ramus miegas. Pagaliau!  Mes visi esame tai patyrę. Tos naktys, kai tiesiog negalime užmigti, nes erzina pašaliniai garsai, tokie kaip knarkimas, eismas ar triukšmaujantys kaimynai. Šioms problemoms spręsti mes nusprendėme sukurti BOSE Sleepbuds. Šios mažos, belaidės ausinės su speci..
  Ramus miegas. Pagaliau!  Mes visi esame tai patyrę. Tos ...
  Mokesčiai: 222,31 € 269,00 €
 • Bose Soundbar 500 garso projektorius
  Bose® Soundbar 500 YPATINGAI AUKŠTA KOKYBĖ IR ITIN ELEGANTIŠKAS DIZAINAS   Šis stilingas soundbar'as sukurtas būti išgirstam, o ne pamatytam. Todėl, mūsų inžinieriai sukūrė itin mažus garsiakalbius, kurie leistų Bose Soundbar 500 būti neįtikėtinai plonam, tuo pač..
  Bose® Soundbar 500 YPATINGAI AUKŠTA KOKY...
  Mokesčiai: 454,50 € 549,95 €
 • Bose Soundbar 700 garso projektorius
  Bose® Soundbar 700 NE TIK KLAUSYKITE, BET IR JAUSKITE KIEKVIENĄ MOMENTĄ.   Jūs nenorite tik klausyti muzikos, žiūrėti televizorių ar filmus. Jūs norite pajausti traiškančius dinozauro žingsnius, minios ošimą vykstant svarbio sporto varžybom, ar kvapą užgniaužiant..
  Bose® Soundbar 700 NE TIK KLAUSYKITE, BE...
  Mokesčiai: 743,76 € 899,95 €
 • BOSE SoundLink® Color II Bluetooth® belaidė kolonėlė
  Bose® SoundLink Color Bluetooth® II belaidė kolonėlė Galingas Jūsų muzikos garsas visur! Prie baseino, parke, iškylose gamtoje. Tvirta ir vandeniui atspari SoundLink Color Bluetooth II kolonėlė, tai idealus Jūsų nuotykių palydovas. Paviršius pagamintas iš rankai malonaus ir neslidaus silikono, int..
  Bose® SoundLink Color Bluetooth® II belaidė kolonėlė Galingas...
  Mokesčiai: 115,66 € 139,95 €
 • BOSE SoundLink® On-Ear Bluetooth® ausinės
  Belaidis muzikos klausymas. Pirmosios „On-Ear“ belaidės ausinės iš BOSE. Šios ausinės atkuria aiškų ir stiprų garsą. Naudojantis jomis, Jūs galite lengvai valdyti skambučius bei muziką. BOSE® SoundLink® On-Ear Bluetooth® ausinės turi ilgai neišsikraunančius ir pakraunamus elementus.Taip pat jos y..
  Belaidis muzikos klausymas. Pirmosios „On-Ear“ belaidės aus...
  Mokesčiai: 165,25 € 199,95 €
 • BOSE SoundTouch 300 garso projektorius
  Jūs norite gero garso? Mes tai padarėme! Pristatome mūsų geriausią garso projektorių. Daugelis vartotojų žvelgia į „Soundbar“ sistemas, kaip universalų priedą prie televizoriaus, neužimantį daug vietos, su abejotinos kokybės garsu, skirtu tik padidinti vaizdo transliacijos garsą. Kaip ir visi mū..
  Jūs norite gero garso? Mes tai padarėme! Pristatome mūsų geria...
  Mokesčiai: 661,12 € 799,95 €