HiFi Centras - vienintelis Tannoy atstovas Lietuvoje

Paskelbta: 2017-06-16 15:41:53

Su dideliu džiaugsmu pranešame, kad tapome vieninteliu oficialiu Tannoy atstovu Lietuvoje. Tannoy - vienas seniausių ir labiausiai pripažintų garso kolonėlių gamintojų pasaulyje. Kompanija įkurta 1926 metais Londone. Namuose, įrašų studijose, koncertų salėse ar stadionuose - Tannoy yra geriausias pasirinkimas kai reikia aukščiausios garso kokybės. Tannoy brand'as toks stiprus, kad net įtrauktas į Oksfordo žodyną kaip sinonimas viešų pranešimų garso sistemai ar pačiam pranešimo procesui.

Tannoy išskirtinumas - patentuota Dual Concentric bendraašių garsiakalbių sistema, pirmą kartą pristatyta London Radio Show 1947 metais. Jau septynis dešimtmečius ši sistema yra nuolat tobulinama pritaikant geresnes medžiagas bei pažangiausias technologijas. Dual Concentric garsiakalbiai naudojami visose, išskyrus pradinio lygio serijas, Tannoy garso kolonėlėse. Kertiniai kolonėlių dizaino principai išliko nepakitę per ilgus metus - artikuliacija, tikslumas ir nuoseklumas atkuriant bet kokį muzikos žanrą. 

Tannoy garso kolonėlės išsisikiria ne tik specifiniais garsiakalbiais bet ir išskirtine korpuso konstrukcija. Pradedant Definition serija visų kolonėlių korpusai pagaminti ne iš drožlių plokštės, o iš daugiasluoksnės beržo faneros. Specialiai atrenkama lėčiau augančių, vėsesnių regionų, beržų mediena nes jos didesnis tankis suteikia garsui solidumo.

Garsos kolonėles, pažymėtas Tannoy ženklu, rasite ne tik HiFi entuziastų namuose bet ir tarp pačių prestižiškiausių garso instaliacijų, pavyzdžiui - London Palladium teatre bei Sidnėjaus Operoje.

Pirmoji Tannoy siunta mus turėtų pasiekti kelių savaičių bėgyje. Rudeniop planuojame gauti šių metų parodoje pristatytas Tannoy Legacy serijos kolonėles.


Susiję produktai