Marantz Melody X (MCR-612) muzikinis centras su tinklo grotuvo funkcija

Marantz Melody X (MCR-612) muzikinis centras su tinklo grotuvo funkcija

Gamintojas: Marantz
Prekės kodas: Marantz Melody X (MCR-612)
Mato vnt.: vnt.
Pristatymas:
Teirautis
Kaina: 699,00 € Be mokesčių: 577,69 €
Aprašymas
Tikra Hi-Fi sistema elegantišku dizainu, kuriame yra CD atkūrimas, DAB + ir šiuolaikinės muzikos transliacijos šaltiniai su įmontuotu HEOS palaikymu.

Kai pamatysite naują „Melody X“, suprasite, kad šis naujausias grotuvas yra tikrai tobulas. Jis ne tik puikiai atrodo, bet ir puikiai skamba. Elegantiškas tinklo ir CD grotuvas palaiko beveik visas transliacijos platformas per „AirPlay 2“, „Bluetooth“ ir „HEOS WiFi“ ryšį. Prijunkite garsiakalbius prie „Melody X“ prie keturių kokybiškų skaitmeninio garso stiprintuvo kanalų gnybtų ir mėgaukitės Marantz grotuvo skleidžiama muzikos magija. Grotuvas turi ir du optinius įėjimus, todėl galite prijungti televizorių, kad ženkliai pagerinti televizinės transliacijos garsą. Įdiegti DAB + ir FM imtuvai bei „TuneIn Internet Radio“ papildo muzikos šaltinių rinkinį. Jei muzika yra svarbi jums, „Melody X“ yra viena iš pažangausių muzikos sistemų.

Grotuvo ypatybės:

 • 60 W x 2 kanalai (6 omai) arba 4 x 30W garsiakalbiui A / B su individualiu zonos garsumo nustatymu
 • Atkuria CD, WMA / MP3 (CD-R / RW) ir turi FM ir DAB + imtuvą
 • Klausykitės dainų iš „Internet Radio“, „Spotify“, „Amazon Prime Music“, „TIDAL“ ir iš savo išmaniojo telefono per „AirPlay 2“ arba „Bluetooth“ 
  - Transliuokite muziką iš visų savo mėgstamų šaltinių
 • Palaiko „Amazon Alexa“, „Google Assistant“ ir „Apple Siri“ balso funkciją
 • Palaiko MP3 ir „WAV / FLAC / ALAC 192kHz / 24bit“, DSD 2,8 / 5,6MHz atkūrimą 
  - Aukštos kokybės, didelės skiriamosios gebos garso atkūrimas kiekvienam šaltiniui
 • Integruotas „Bluetooth“ ir „Wi-Fi“ su 2.4GHz / 5GHz dviejų dažnių juostos palaikymu 
  - Patobulintas tinklo stabilumas
 • Yra dvi skaitmeninės optinės įvestys su automatiniu jutimu jūsų televizoriui ar skaitmeniniam įrenginiui 
  - Melodija X aptinka signalo įvestį iš televizoriaus ir automatiškai persijungia šiai garso transliacijai iš TV
 • Programuojama su jūsų esamu televizoriaus nuotolinio valdymo pultu, kad galėtumėte reguliuoti garsumą, pasirinkti šaltinį
Muzikinis garsas

„Melody X“, sukurtas ir ištobulintas remiantis daugiau nei 65 metų „Hi-Fi“ aparatūros gamybos patirtimi, sukurs išskirtinės kokybės garsą jūsų įrašų kolekcijai. Nesvarbu, ar tai bus skaitmeninis, ar analoginis garsas, naudokitės juo iš bet kurio šaltinio.

Keturi padidinto efektyvumo kanalai, sumažintas iškraipymų lygis skaitmeniniu garso trakte, taip pat „Melody X“ lengvai sukonfigūruojamas su dvejomis poromis garsiakalbių su nepriklausoma garsumo kontrole kiekvienai zonai atskirai. Jei norite padvigubinti grotuvo galią ir jums nereikia antros zonos, galite kolonėlių porą prie grotuvo sujungti „tilto“ schema.

Elegantiškas dizainas ir audiofilinė konstrukcija

Kompaktiškame tinklo grotuve su CD „Melody X“ suderinta rafinuota elegancija ir apgalvotas dizainas. „Melody X“, gali būti blizgios juodos spalvos arba klasikinės sidabro-aukso apdailos, kuri ne tik puikiai atrodo, bet ir puikia atkuria garsą. Prabangūs vertikalūs priekinio skydelio apšvietimo akcentai suteikia papildomą kokybės įrodymą. Suprojektuotas atsižvelgiant į šiuolaikinio audiofilo reikalavimus, naudojant tik aukščiausios kokybės medžiagas. Visiškai optimizuotas, trumpas signalo kelias su minimaliais iškraipymais, panaudoti aukštos klasės pasyvūs ir aktyvūs elektronikos komponentai, visa tai, kad būtų galima maksimalai kokybiškai atkurti jūsų garso įrašus.

Neribotos muzikos šaltinių galimybės

Galite groti įrašus iš CD arba FM / DAB + radijo. Dėl įmontuotos HEOS technologijos galite mėgautis mėgstama skaitmenine muzika per patogiausią „App“ programėlę. Mėgaukitės muzika iš „Spotify“, „TuneIn“ interneto radijo, „Sound Cloud“, „Tidal“, „Napster“, „Deezer“ ar vietinių muzikos failų bibliotekų. Galite pasijungti papildomus HEOS komponentus iš plataus HEOS garsiakalbių asortimento ir lengvai galėsite įgarsinti visas norimas patalpas. Per „AirPlay 2“ ir „Bluetooth“ be vargo transliuosite muzikos ir įvairių programų turinį tiesiai iš savo išmaniojo telefono.

 

Geresnė garso kokybė nei „Soundbar“

Prijunkite skaitmeninę arba kabelinę / palydovinę televiziją ir „Blu-ray“ arba DVD grotuvą prie bet kurios iš dviejų skaitmeninės ivesties, kad galėtumėte mėgautis visais dinaminio diapazono skaitmeninio garso atkūrimo mėgstamais filmais ir televizijos laidomis. Melodija X automatiškai pažins paduodamą garso signalą iš televizoriaus taip pat gali būti suprogramuojama taip, kad veiktų su jūsų televizoriaus nuotolinio valdymo pultu, kai reikia reguliuoti, nutildyti garsą, ar pasirinkti šaltinį.

Palaiko pagrindinies balso valdymo funkcijas

Siųskite komandas balsu su „Amazon Alexa“, „Google“ priedėliu ar „Apple Siri“. Paprašykite grotuvo paleisti savo mėgstamą muziką, reguliuoti garso lygį, pereiti prie kitos dainos, perjungti įvestį ir dar daugiau. Funkcionalumas priklauso nuo balso funkcijos galimybės gamintojo.

 

 
 
 
Išėjimo galingumas: (6 omai, 1kHz) 60 W
Kanalų skaičius: 2
Dažnių atsakas (analoginis įėjimas): 10 Hz-40 kHz
Signalo / Triukšmo santykis (audio): 90 dB
Bendri harmoniniai iškraipymai (audio): 0.1
Receiving Range (Band III): o
Signalo / Triukšmo santykis, DAB (Mono / Stereo): 95 dB
Bendri harmoniniai iškraipymai (THD) DAB: 0.02%
Dažnių atkūrimas DAB: 20Hz-20 kHz
Stereo atskyrimas DAB: 75 dB
Dažnių juosta, FM: 87.5-108 MHz
Signalo / Triukšmo santykis (Mono / Stereo) FM: 74 / 70 dB
Bendri harmoniniai iškraipymai (Mono/Stereo) FM: 0.4 / 0.4%
 
Available colors: Black / Silver Gold o / o
Nuotolinio valdymo pultas: RC014CR
Energijos sąnaudos: W 55
Energijos sąnaudos budėjimo režime: W 0.3
DAB antena komplekte: o
Maximum Dimensions (W x D x H) in mm: 280 x 303 x 111
Svoris: kg 3.4
Carton Maximum Dimensions (W x D x H) in mm: 387 x 367 x 229
Carton Weight (inc. product) in kg: 4.9

Susijusios prekės