Meniu
Prekių krepšelis

Marantz NR1509 namų kino stiprintuvas

Marantz NR1509 namų kino stiprintuvas
Marantz NR1509 namų kino stiprintuvas
Marantz NR1509 namų kino stiprintuvas
Marantz NR1509 namų kino stiprintuvas
-22 %
Marantz NR1509 namų kino stiprintuvas
Marantz NR1509 namų kino stiprintuvas
Marantz NR1509 namų kino stiprintuvas
Marantz NR1509 namų kino stiprintuvas

Marantz NR1509 plonas 5.2 kanalo AV imtuvas su HEOS

Plono profilio, tačiau aukštos garso kokybės Marantz NR1509 5.2 namų kino stiprintuvas sukuria aukštos raiškos erdvinį garsą dėka Dolby TruHD ir DTS-HD Master Audio technologijų. Su 6 HDMI įvestimis, kurių viena priekyje, NR1509 yra pilnai suderinamas su naujausia 4K Ultra HD vaizdo raiška, įskaitant 60Hz atkūrimą, 4:4:4 Pure Color spalvų raišką, BT.2020, HDR ir Dolby Vision. NR1509 taip pat pasižymi aukštos kokybės galios stiprintuvu su aukštos srovės atskirais tranzistoriais, palaikančiais aukštos raiškos garsą. Mėgaukitės klausydami muzikos per Bluetooth, Apple Airplay ar HEOS aplikaciją. Taip pat nuo šiol valdykite stiprintuvą balsu su Amazon Alexa. Groti, sustabdydi ar pakeisti šaltinį, pagarsinti ar patylinti ir dar daugiau – viską valdykite balsu (prieinama ne visose šalyse. Rekalingas programinės įrangos atnaujinimas).
Pagrindinės savybės

 • Plonas profilis, kuris yra dvigubai žemesnis, nei standartinių AV stiprintuvų ir tuo pačiu toks pats geras garso atkūrimas
 • 5 kanalų diskretus stiprintuvas, 85W kanalui
 • 6 HDMI įėjimai (1 priekyje) su HDCP 2.2 palaikymu
 • 4K/60 Hz pilno-dažnio vaizdo formato palaikymas, 4:4:4 spalvų rezoliucija, HDR ir BT.2020. Taip pat Dolby Vision palaikymas ir Hybrid Log Gamma (HLG; su ateinančiu atnaujinimu)
 • Dolby TrueHD ir DTS-HD Master Audio garso palaikymas
 • DSD (2.8/5.6MHz), FLAC, ALAC ir WAV palaikymas
 • Built-in HEOS wireless multi-room audio technology
 • Amazon Alexa valdymas balsu per HEOS Home Entertainment aplikaciją
 • AirPlay, Bluetooth, Internet Radio, Spotify Connect, Tidal, Deezer, Network Audio Streaming
 • Integruotas Phono korektorius tiesioginiam patefono pajungimui
 • Automatiškai Optimizuoke garsą su Audyssey MultEQ, Dynamic Volume ir Dynamic EQ
 • Spalvotos kolonėlių jungtys lengvam pajungimui, Nustatymų vedlys, Grafinė vartotojo sąsaja, Marantz 2016 AVR Remote aplikacija
 • Integruotas Wi-Fi su 2.4GHz/5GHz dual band palaikymu

 

Galingas 5 kanalų diskretus stiprintuvas su Eco režimu

NR1509 stiprintuvo dalis pasižymi diskrečiais aukštos srovės išėjimo stiprintuvais dinamiškam garsui tiek muzikos, tiek filmų atkūrime. Identiška 85W galia kiekviename kanale, žemos varžos kolonėlių palaikymas ir puiki garso kontrolė. Tuo tarpu Eco režimas leidžia sutaupyti energiją neprarandant dinamiškumo.

 

 

Naujausios HDMI jungtys, HDR, Dolby Vision, HLG, ir HDCP 2.2

6 HDMI įėjimai, iš kurių vienas priekyje, sukuria pažangią NR1509 vaizdo apdorojimo sistemą. HDMI jungtys palaiko naujausius formatus ir protokolus, kaip 4K Ultra HD 60Hz vaizdo raiška, 4:4:4 Pure Color, BT.2020 bei HDR. Taip pat įdiegtas ir Dolby Vision palaikymas.

  

 

Integruotas Bluetooth, WiFi ir Airplay

NR1509 aprūpintas dvejomis antenomis stabiliam Bluetooth ir WiFi ryšiui net ir tankiai apgyvendintose vietovėse. Apple Airplay leis mėgautis belaidžiu muzikos klausymu iš iOS įrenginių.

  

 

HEOS: tobulas sprendimas belaidei multiroom sistemai

Su integruotu HEOS palaikymu, NR1509 taps pagrindiniu namų muzikos centru ir dalimi belaidės multiroom sistemos. Galėsite lengvai ir greitai prijungti belaides HEOS kolponėles į vieną bendrą sistemą ir mėgautis muzika visur ir visada, o visą sistemą valdyti išmaniuoju įrenginiu aplikacijos pagalba.

Galėsite naudotis tokiais internetiniais muzikos šaltiniais, kaip Spotify, TuneIn, Sound Cloud, Tidal, Napster, Deezer, taip pat groti muziką iš USB laikmenos ar vietiniame tinkle esančių įrenginių.

  

AudioAmazon Alexa valdymas balsu

Nuo šiol galite mėgautis stiprintuvo valdymu balsu. Reguliuokite garsą, perjunkite kūrinį ar keiskite šaltinį. Tiesiog paprašykite tai padaryti stiprintuvo. Parsisiųskite HEOS Home Entertainment Skill aplikaciją, kad įjungti Amazon Alexa funkciją (prieinama ne visose šalyse. Reikalingas programinės įrangos atnaujinimas).


 

Aukštos raiškos Audio

 

NR1509 suteiks galimybę atrasti aukštos raiškos muzikos įrašų kokybę. Klausytis tokių įrašų galėsite per USB jungtį priekyje ar iš tinkle esančių įrenginių. Imtuvas palaiko tokius formatus, kaip ALAC, FLAC bei WAV. Taip pat DSD 2.8MHz ir 5.6MHz failus.


Marantz 2016 AVR Remote aplikacija

The Marantz 2016 AVR Remote aplikacija iOS bei Android įrenginiams suteikia pilnavertį imtuvo valdymą išmaniuoju įrenginiu.

 

Audyssey MultEQ lengvam sureguliavimui

 

Naudodami komplekte esantį mikrofoną, Audyssey MultEQ pagalba sukalibruosite kolonėles pagal Jūsų patalpą. Tikslus DSP procesorius pritaiko akustikos korekcijos filtrus ir suteikia natūraliausią bei tiksliausią skambesį.

NR1509 palaiko naują Audyssey MultEQ Editor aplikaciją, kurios pagalba galėsite stebėti ir profesionaliai sukalibruoti kolonėles, taip dar tiksliau priderinant visą sistemą prie Jūsų patalpos ar asmeninio garso skonio.

The Audyssey MultEQ Editor aplikacija prienama Apple Store ar Google Play parduotuvėse

  

 

Paprastos Smart Select funkcijos


Four Smart Select function buttons on the included remote 4 Smart Select mygtukai ant valdymo pulto leis greitai ir patogiai įsiminti Jūsų pasirinktus šaltinius, garso lygį ir pan. Vienu mygtuko paspaudimu grįšite į pasirinktą vietą.

  

 

Nestandartinio pajungimo palaikymas

Visi 2018 metų Marantz resyveriai turi plačias pajungimo galimybes, įskaitant ir integraciją su išorinėmis sistemomis. “Ihiji Invision” nuotolinė sistemos valdymo technologija, “Domotz Pro” nuotolinė stebėjimo ir valdymo technologija su internetine vartotojo sąsaja stiprintuvo valdymui iš kompiuterio. Leiskite savo montuotojui stebėti ir atlikti nustatymus nuotoliniu būdu.


 

Daugiau nei 60 metų audiofilinio palikimo

Įkurtas 1953, Marantz turi ilgą ir turtingą istoriją kuriant audio komponentus, juos tobulinant siekiant aukščiausios garso kokybės. Nes muzika yra tokia svarbi mūsų gyvenime, NR1509 pasižymi puikiu stereo garso atkūrimu bei nepamirštama namų kino teatro patirtimi.

Specifikacija:

Kanalų skaičius5
Galia, W (8/4ohm)5x85 (6 ohm)
Linijinių įėjimų sk.3
Linijinių išėjimų sk.1
HDMI In/Out6/1
Spalvosjuoda, sidabro-aukso
Išmatavimai, cm (A/P/G)10,5 / 44,0 / 37,6
Svoris, kg8,2
Energijos suvartojimas, W180

 

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
Marantz NR1509 namų kino stiprintuvas
449,00€
579,00€
Be PVM: 371,07€
 • Prieinamumas: Teirautis
 • Modelis: Marantz NR1509
 • Mato vnt.: vnt

Galimi pasirinkimai