Meniu
Prekių krepšelis

Sąlygos ir taisyklės

Apmokėjimo būdai

Pavedimu (rekvizitus gausite kartu su pirkimo patvirtinimu)

Per PaySera (buvusi mokėjimai.lt) BankLink sistemą 

Prekių pristatymas

Sandėlyje turimas prekes išsiunčiame ne vėliau nei sekančią darbo dieną po apmokėjimo. Prekes kurjeris Jums pristatys per 1-2 darbo dienas.

Pristatymo kaina -  3,50 Eur visoje Lietuvoje. Jei pirkinio suma viršija 40 Eurų - pristatysime nemokamai.

Garantijos

Visoms mūsų parduotuvėje parduodamoms prekėms taikomi gamintojų nustatyti garantiniai terminai. Prekei, sugedus garantiniu laikotarpiu, garantinis remontas atliekamas nemokamai. 

Visos garantinės sąlygos (garantinis terminas, telefonai ir kt.) yra nurodytos garantiniame talone.

Sugedus prekei, dėl garantinio remonto atlikimo reikia teirautis telefonu arba nuvykti adresu, nurodytu garantiniame talone.

Pateikdami prekę remontui, būtinai pateikite galiojantį prekės garantinį taloną.

Prekių grąžinimas

Mes siekiame, kad Jūs būtumėte patenkinti pirkiniais ir mūsų darbu. Gavę siuntinį, atidžiai jį apžiūrėkite. Jei, pristačius jūsų prekę, pastebėjote, kad ji sugadinta, ir norite ją grąžinti, prašome susisiekti su mumis el. paštu arba telefonu nedelsiant ir pateikti tokią informaciją: įsigytos prekės ir jos užsakymo numerį, taip pat nurodykite grąžinimo priežastį (sugadinta, ne ta prekė, ir pan.).

Prekę galite grąžinti šiais atvejais:

• jeigu gavote ne tai, ką užsisakėte;
• jei gavote nekokybišką prekę;
• kitais įstatymo numatytais atvejais.

Prekių grąžinimas ar keitimas vyksta vadovaujantis sekančiais teisės aktais:
LR Ūkio Ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymo Nr. 258 „Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių patvirtinimo“  nauja redakcija patvirtinta LR ūkio ministro 2011 m. gruodžio 23 d. įsakymu Nr. 4-959 (Žin., 2011, Nr. 161-7654). 
LR Ūkio Ministro 2001 m. birželio mėn. 29 d. įsakymo Nr. 217  "Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo" nauja redakcija, patvirtinta LR ūkio ministro 2012 m. kovo 15 d. įsakymu Nr. 4-243 (Žin., 2012, Nr. 34-1637). 
LR Vyriausybės 2001 m. birželio 11 d. nutarimu Nr. 697 (Žin., 2001, Nr. 51-1778) patvirtintos mažmeninės prekybos taisyklės. 
LR civilinis kodeksas (Žin., 2000, Nr. 74-2262; 2011, Nr. 129-6108). 

Įgyvendinant Europos Parlamento ir tarybos direktyvą Nr. 2013/11/ES dėl alternatyvaus vartotojų ginčų sprendimo bei Europos parlamento ir tarybos reglamentą Nr. 524/2013 dėl elektroninio vartotojų ginčų sprendimo Europos Komisija sukūrė Elektroninio vartotojų ginčų sprendimo platformą: http://ec.europa.eu/odr/. Lietuvoje EGS platforma leidžia nepriklausomai, nešališkai, skaidriai, efektyviai, greitai ir teisingai internetu spręsti nacionalinius, ir Europos Sąjungos vidaus rinkoje kylančius tarpvalstybinius vartotojų ir el. prekybą vykdančių verslininkų ginčus. EGS platforma lengva naudotis, prie jos galima prisijungti visų rūšių įrenginiais. Platforma yra daugiakalbė. Joje teikiama automatinio vertimo paslauga, kad būtų lengviau spręsti skirtingose Europos Sąjungos valstybėse narėse įsikūrusių asmenų ginčus. Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba yra paskirta šios EGS platformos kontaktiniu centru Lietuvoje, kuris teikia pagalbą visoms ginčo šalims bet kuriame ginčo sprendimo etape.

Jeigu Pirkėjas nėra patenkintas galutiniu Pardavėjo atsakymu, dėl vartojimo ginčų neteisminio sprendimo, gali kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą, adresu: Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, Lietuva, elektroniniu paštu: tarnyba@vvtat.lt, telefonu: (8 5) 262 6751, interneto svetainėje: www.vvtat.lt, jos teritoriniuose padaliniuose apskrityse ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje: http://ec.europa.eu/odr/ .


Svetainės medžiaga autorinėmis teisėmis priklauso UAB "HiFi Centras" arba paruodamų prekių gamintojams ar atstovams. Kviečiame peržiūrėti, spausdinti ir atsisiųsti svetainėje esančią medžiagą asmeniniam naudojimui. Draudžiama šią medžiagą naudoti komerciniams tikslams ar pakartotiniam paskelbimui.

UAB "HiFi Centras" kompanija neatskleidžia asmeninės informacijos trečiosioms šalims, nebent taip numatyta įstatymų.

Produktų aprašymai ir specifikacijos svetainėje yra apytiksliai ir mes pasiliekame teisę juos keisti. Šie pakeitimai neturi jokios įtakos produktų kokybei ar savybėms. Gamintojai gali keisti produktų specifikacijas be išankstinio perspėjimo.

Mes galime taisyti bet kokias sveitainėje atsirandančias klaidas ar atšaukti produktus iš rinkos be išansktinio įspėjimo ir įsipareigojimo. Kaina ir asortimentas taip pat gali keistis be išankstinio įspėjimo ir įsipareigojimo.

Nepaisant visų pastangų rūpinantis šios svetainės turiniu, gali pasitaikyti klaidų ir produktų kainos gali būti netikslios.Tokiu atveju su jumis susisieksime dėl užsakymo atšaukimo, arba tiesiog atšauksime užsakymą savo nuožiūra ir pranešime apie tai jums.

Slapukai
Slapuką sudaro informacija, tinklo tarnybinės stoties siunčiama interneto naršyklei ir laikoma naršyklės. Ši informacija vėliau siunčiama atgal tarnybinei stočiai kaskart, kai naršyklė paprašo puslapio iš tos tarnybinės stoties. Tai leidžia tai tinklo tarnybinei stočiai identifikuoti ir sekti interneto naršyklę. Mes naudojame Google Analytics naudojimuisi šia interneto svetaine analizuoti. Google Analytics generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi svetaine panaudodama slapukus, kurie laikomi vartotojų kompiuteriuose. Generuojama su mūsų interneto svetaine susijusi informacija yra naudojama kurti ataskaitas apie naudojimąsi šia interneto svetaine. Šią informaciją laikys Google. Google privatumo politika prieinama čia: http://www.google.com/privacypolicy.html . Dauguma naršyklių leidžia Jums nepriimti jokių slapukų, nors tam tikros naršyklės leidžia Jums nepriimti tik trečiųjų šalių slapukų. Pavyzdžiui, Internet Explorer naršyklėje galite atsisakyti visų slapukų spausdami „Tools“ > „Internet Options“ > „Privacy“ ir pasirinkdami „Block all cookies“ (tai daroma paslenkant perjungiklį). Tačiau visų slapukų blokavimas turės neigiamą įtaką galimybei naudotis daugeliu interneto svetainių, įskaitant šią.

Pirkimo sąlygos ir taisyklės gali keistis be išankstinio perspėjimo.