Meniu
Prekių krepšelis

Fiio BR13 Bluetooth adapteris su DAC

Fiio BR13 Bluetooth adapteris su DAC
Fiio BR13 Bluetooth adapteris su DAC
Naujiena
Fiio BR13 Bluetooth adapteris su DAC
Fiio BR13 Bluetooth adapteris su DAC
FIIO BR13 BLUETOOTH ADAPTERIS

FiiO BR13 Bluetooth adapteris yra naujausias FiiO Bluetooth imtuvas, sukurtas atsižvelgiant į prieinamą kainą. Šis įrenginys pasižymi aukštos kokybės garso apdorojimu, įskaitant Qualcomm QCC5125 Bluetooth lustą, ES9018K2M DAC ir TPA1882 operacinį stiprintuvą, užtikrinantį stabilų ir aukštos kokybės garso perdavimą. BR13 palaiko septynis aukštos raiškos Bluetooth kodekus, įskaitant LDAC, o USB DAC palaiko iki 96kHz/24bit įvestį, suderinamą su įvairiais išoriniais įrenginiais, tokiais kaip PS5. BR13 turi tiek skaitmenines, tiek analogines išvestis, suderinamas su įvairiais įrenginiais. FiiO išskirtinė technologija leidžia pagerinti garso įrašų garso kokybę.

Dizaino ir patvarumo požiūriu, BR13 pasižymi kompaktišku aliuminio lydinio korpusu su aukšto kontrasto, patvariu LCD ekranu, palengvinančiu navigaciją per reikalingus nustatymus. Įrenginys siūlo septynias iš anksto nustatytas parinktis, veikiančias ekvalaizerio principu. Šis funkcionalumas galimas naudojant specialiai pritaikytą programėlę išmaniuosiuose įrenginiuose. Imtuvas gali prisijungti prie dviejų Bluetooth įrenginių vienu metu ir turi specialų mažo vėlavimo režimą, užtikrinantį gerą garso patirtį žaidžiant žaidimus ar žiūrint filmus. Svarbu paminėti ir tai, jog šis įrenginys yra laikomas tikrai puikiu kainos bei kokybės santykiu.

Kalbant apie technines specifikacijas ir savybes, BR13 pasižymi ESS Technology ES9018K2M ir TPA1882 OP-AMP, Qualcomm QCC5125 Bluetooth 5.1 lustu, palaiko AAC / SBC / aptX / aptX LL / aptX HD / LDAC kodekus. Optinis IO / USB DAC / LDAC kodeko maksimalus mėginio dažnis yra 96kHz/24-bit. RCA išvestis yra 2Vrms. Įrenginys taip pat palaiko OTA atnaujinimus ir yra visiškai suderinamas su FiiO Control programėle. BR13 savybės apima programėlės palaikymą, daugelio įrenginių palaikymą, automatinį aukšto dažnio mėginio didinimą, USB/OPT DAC ir kt. Matmenys ir svoris yra maždaug 98x96x26.5mm – 135 gramai. FiiO BR13 yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško patvaraus, funkcionalaus ir prieinamo Bluetooth imtuvo.

DAC modulis: ES9018K2M
Bluetoth modulis: QCC5125
Svoris: 135 g.
USB jungtis: USB C
Optinė įvestis
Optinė išvestis
Bluetooth versija: 5.2
Palaikymas: AAC/SBC/aptX/aptX LL/aptX Adaptive/aptX HD/LDAC

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
Captcha
Fiio BR13 Bluetooth adapteris su DAC
59,00€
Be PVM: 48,76€
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • Modelis: Fiio BR13
  • SKU: vnt.