Ką reiškia „tikras“? Pamenate dienas kai daiktus kūrė patyrę inžinieriai, tobulindavo laikui bėgant ir gamindavo ilgam tarnavimo laikui. Daiktai neturėjo milijono funkcijų, bet puikiai atlikdavo tai, kam sukurti. Taip tikrą HiFi apibūdina Exposure - britai, kurie visus savo produktus gamina Anglijos pietuose.
Exposure stiprintuvai pasižymi muzikiniu realistiškumu ir šiurpuliukus keliančiu potyriu. Vertinami dėl garso “teisingumo”, pasižymi aukštų dažnių delikatumu, vidurinių atvirumu ir giliu, tačiau dinamišku bosu. Exposure filosofija - gaminti HiFi įrangą kuri autentiškai atkuria bet kokį muzikos žanrą, tačiau pati pasislepia antrame plane, nedominuoja.

Iš išorės produktai atrodo paprastai, santūriai, bet elegantiškai. Pagaminti tvirti, tačiau paprastai naudojami. Visi sudėtingi sprendimai palikti viduje, kur slepiasi dešimtmečiai tyrimų ir tobulinimo.

Ypač patogų sprendimą Exposure siūlo norintiems naudoti priekines kolonėles ir stereo sistemoje, ir prie namų kino stiprintuvo. Visi stiprintuvai turi AV režimą - tiesiog mygtuko paspaudimu integruotas stiprintuvas virsta galios stiprintuvu. Dar vienas paspaudimas ir Jūs vėl jį naudojate įprastu režimu stereo sistemoje.

Visus Exposure produktus nuo šiol galite išgirsti bei įsigyti abiejose HiFi Centro parduotuvėse Vilniuje ir Kaune.