ProAc - apie legendinį kolonėlių gamintoją jų pačių lūpomis

Nors High-End aparatūros istorija sąlyginai nėra ilga, tačiau nedaug kompanijų išliko šiame kelyje. Dar mažiau išlaikė tęstinumą gaminti aukščiausios kokybės produktus kurie nuolat gauna tarptautinį pripažinimą. ProAc yra būtent tokia kompanija.

ProAc modelių gama yra, kaip jie patys sako, užtikrintai brangi. Mes negaminame pigių kolonėlių, o juo labiau pigaus skambesio. Puiku, kad daugybė audiofilų visame pasaulyje sutinka su tokia filosofija.

Kiekviena ProAc garso kolonėlė yra pagaminta rankomis, o žmogus, pagaminęs ir ištestavęs kolonėlių porą, yra asmeniškai už ją atsakingas ir visai nesvarbu koks tai būtų modelis - ar flagmanas iš Response serijos ar mažylės Tablette kolonėlės. Pagamino kokybė yra neprilygstama ir visas procesas nuo korpuso konstravimo iki padengimo tikro medžio lukštu yra griežtai prižiūrimas.

ProAc kolonėlėse naudojami tik patys geriausi komponentai, o kiekvienas naujas modelis tiesiogiai atspindi garso atkūrimo technologijų progresą. Visuose garsiakalbiuose naudojamos pačių sukurtos technologijos - konusai, magnetai ir kt. Garso pilnatvei užbaigti naudojami itin brangūs ir ypač kruopščiai sukurti ir suderinti skiriamieji filtrai.

Kad ir kokie geri būtų komponentai negalima pamiršti ir dizaino. Daugiau nei ketvirtį amžiaus ponas Stewart Tyler asmeniškai atsakingas už visų komponentų sujungimą į bendrą visumą, siekiant tik pačio geriausio rezultato. Jis pats nusprendžia koks bus korpuso dydis ir konfigūracija, garsiakalbiai, skiriamieji filtrai ir visi kiti faktoriai, kurie idealiai derėdami kartu geba pasiekti aukščiausią atkuriamo garso kokybę modernioje garso aparatūros rinkoje.

Jei galvojate kad jau girdėjote geriausia, eikite ir išgirskite ProAc.