Džiaugiamės galėdami pakviesti Jus į mūsų naująją parduotuvę Kaune. Erdviose patalpose galėsite apžiūrėti, paklausyti ir įsigyti tą pačią techniką kaip ir mūsų didžiojoje Vilniaus parduotuvėje. Ilgametę patirtį turintys darbuotojai ne tik padės išsirinkti stereo ar namų kino sistemą, bet ir kartu įgyvendinti sudėtingesnį projektą - įgarsinti kelis atskirus kambarius namuose, jūsų biurą ar parduotuvę.

Čia rasite ne tik tradicinę, solidžią britišką elektroniką Cambridge Audio, Sugden ir Myryad bet ir naujausiomis technologijomis tarpusavyje besivaržančius visus geriausius Japonijos gamintojus - Yamaha, Denon, Onkyo, Pioneer ir Marantz. Kolonėlių gamintojų geografija dar platesnė - pradedant konkurentų kainos/kokybės santykiu neturinčiais britais Q Acoustics ar jų kraštiečiais, solidumo įsikūnijimu, ProAc, ir baigiant danų gigantų Dali. Lieka nepaminėta prancūzų šeimos kompanija Davis Acoustics. Taip, jie vis dar gamina kolonėles Prancūzijoje o jų meistrai rankomis gamina garsiakalbius aukščiausio lygio HiEnd kolonėlių gamintojams. Tai tik keli iš kolonėlių gamintojų kuriuos rasite pas mus. 

Joks namų kinas negali taip vadintis kol neturi geros bosinės kolonėlės. Atstovaujame net tris (taip, tris) specializuotus gamintojus pagarsėjusius savo subais. M&K Sound - subų išradėjai, sukūrę bosinę kolonėlę kaip pačią koncepciją. Neprilygstama jėga namų kine. SVS - amerikiečiai, labai mylimi gero namų kino entuziastų dėl ypač gero kainos/kokybės santykio, patikimumo ir įspūdingo garso. Muzikos mylėtojams - britai REL - tik bosines kolonėles gaminanti kompanija, kurios subų gebėjimas susilieti su pagrindinėmis kolonėlėmis nedominuojant, bet užpildant erdvę sodriu bosu vis dar yra paslaptis kitiems gamintojams. Ne veltui kai kurios jų plokštės viduje net užpiltos specialia medžiaga, kad apsunkintų pramoninį špionažą.  

Visą techniką, be abejo, reikia sujungti. Kabelių turime pradedant užtinkuoti skirtais instaliaciniais kabeliais ir baigiant šaldytais sidabriniais HiEnd kabeliais. Be abejo, didžiausias pasirinkimas yra kasdien naudojamų vidutinio lygio tarpblokinių, kolonėlių, HDMI, optinių ir USB kabelių.

Čia tik trumpai paminėta maža dalis mūsų asortimento. Geriausia, atvažiuokite ir tikrai rasite ko Jums reikia, o mes padėsime išsirinkti ir patarsime. Kauno parduotuvėje lauksime Jūsų kasdien nuo 10 iki 18 valandos. Šeštadieniais - nuo 10 iki 15. Iki susitikimo HiFi Centre Pramonės pr. 4E, Kaunas.