Q Acoustics su pasididžiavimu pristato Didžiojoje Britanijoje sukurtas Concept 40 garso kolonėles.

Concept 40 - naujasis puikiai vertinamos Q Acoustics kolonėlių gamos flagmanas. Pasak pačių gamintojų, šių kolonėlių pristatymas yra neeilinis įvykis, nes "Concept 40 pristatymas reiškia, kad pirmą kartą muzikos mylėtojai gali mėgautis "Hi End" lygio garsu už prieinamą kainą."

Q Acoustics filosofija yra būti lyderiu bet ne sekti kitus, o inovacijos yra jų didžiulės sėkmės garantas. Vietoj to, kad sektų kitų kompanijų pramintu taku, Q Acoustics inžinieriai nusprendė pirmiausia išspręsti esminę kolonėlių problemą - korpuso rezonansą. Būtent korpuso rezonansas paslepia itin tylius muzikinės informacijos fragmentus, kurie yra svarbi kiekvieno muzikos atlikimo dalis. Būtent šie, vos girdimi fragmentai susijungia ir sukuria realistišką sceną ir "buvimo ten" jausmą - tai, ką gali patirti tik itin aukšto lygio garso atkūrimo sistemų klausytojai.

Q Acoustics Concept serijos garso kolonėlės išsiskiria pačiais moderniausiai, ultra žemo rezonanso korpusais, kuriuose naudojama speciali Gelcore medžiaga. Tai leidžia garsiakalbiams tiesiog atkurti muziką neapribotą rezonanso. Gelcore konstrukcijos kolonėlių korpusai gaminami dėžės dėžėje principu, tarpą užpildant specialiu, rezonansą sugeriančiu, mišiniu. Tokiu būdu korpusas yra itin tvirtas ir pasižymi ypač mažu rezonansu - Gelcore mišinys sugeria vidinėje dėžėje garsiakalbių sukuriamą kinetinę energiją ir ją paverčia šiluma.

Jau gavome pirmąją šių kolonėlių siuntą.